На дорозі Гадяч – Опішня встановлять ваговий майданчик

На дорозі Гадяч – Опішня встановлять ваговий майданчик

Із початку року працівники управління "Укртрансбезпеки" Полтавщини зважили близько 2842 транспортних засобів та виявили 144 порушення габаритновагового контролю на суму 46000 євро.

Нині на Полтавщині працює два пересувних вагових комплекси та 10 майданчиків вагового контролю вантажних автомобілів. Вони є сертифікованими і мають всі акти обстеження. Зведені майданчики для габаритно-вагових комплексів із контролю вантажівок у межах сіл Олексіївка, Копили, Чутово, Сухинівка, Капустяни, Млини, Нехвороща та міста Пирятин. У районі Лохвиці працює ваговий комплекс, який, до речі, досить результативний. Однак водії навчилися його об’їжджати і продовжують руйнувати дороги. Тобто існуючих вагових комплексів не достатньо.

Цього року для боротьби з перевантаженням фур на дорогах планують побудувати майданчики для проведення вагового контролю, габаритно-вагові комплекси.

5 майданчиків облаштують на автошляхах, якими опікується ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», зокрема, у Великобагачанському районі біля села Поділ. Також біля села Орлик Кобеляцького району, на автодорозі Шишаки – Сагайдак – Поділ, Селещина – Світлогірське – Кам’янське, Гадяч – Опішня, Кременчук – Горішні Плавні.

Вартість одного майданчика – від 500 тис. до 1,5 млн грн. Однак така витрата є виправданою, враховуючи подальшу економію коштів для ремонту зруйнованого дорожнього покриття, пише БазарМедіа.

Стрічка новин