Як проведуть цьогорічний День молоді в Полтаві

Як проведуть цьогорічний День молоді в Полтаві

З 28 по 30 червня, три дні поспіль, у Полтаві відзначатимуть масовий культурно-мистецький захід "Дні молоді у Полтаві".

Цього року запроваджують новий формат святкувань замість великих концертів на стадіоні, інформує прес-слжуба Полтавської міської ради.

"Насправді, круто, що у нас в Полтаві змінився підхід до роботи в Управлінні сім’ї, молоді та спорту. Раніше організовували концерти на стадіоні із зірками. Тепер запроваджуємо 3-денний фестиваль для молоді. У Полтаві кожен 7-й полтавець — студент. Якщо порахувати, то молоді у нас велика кількість. Вперше в історії міста запускаємо популяризаційну сітку кращої молоді Полтави — на білбордах, сітілайтах будуть показані молоді люди, які прославляють наше місто. Такі як Олександр Хижняк, Любомир Лемешко, волонтери, активісти громадської діяльності", – розповів депутати Полтавської міської ради Олександр Глазов.

Усі заходи відбуватимуться на 8-ми локаціях: Корпусний парк, Театральна площа, майданчик “Твій простір”, Соборний майдан, алея від “Злато місто” до Театральної площі, стадіон “Динамо”, Дендропарк, пляж “Дублянщина”.

Заходи 28 червня носитимуть національно-патріотичне спрямування в рамках відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України. 29 червня відбуватимуть заходи, охоплені спортивною тематикою (фінали з чирлідингу, дворового футболу та ін.), а 30 червня на Театральній площі протягом дня проходитиме Фестиваль вуличної культури. Там будуть такі локації: танцювальна зона, фрістайл зона, воркаут зона,панна футбол, вуличний баскетбол, скейт зона, барбер зона.

28-29 червня на майданчику “Твій простір” пройдуть вуличні університети та Кіно під відкритим небом “Сучасне українське кіно”.

Нагадаємо, торік святкування Дня молоді у Полтаві відбулось на стадіоні "Ворскла" імені О. Бутовського. Тоді для полтавців співали кавер-гурт "ДЕБОШ", популярний український neo r’n’b гурт "TamerlanAlena" та Оля Полякова.

Стрічка новин