У Полтавській обласній лікарні триває капітальний ремонт кількох відділень

У Полтавській обласній лікарні триває капітальний ремонт кількох відділень

Реконструкція приймального та рентгенологічного відділень Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського розпочалася 3 тижні тому. У липні планують відремонтувати перший блок. Повністю роботи закінчать до кінця року. Крім того, зараз відновлюють 5 поверх лікарні, там знаходяться хірургія та торакальне відділення. 

 Капітальний ремонт приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень у Полтавській обласній лікарні не робили з моменту її відкриття, з 1978 року. Ситуація змінилася: реконструкція цієї частини медичного закладу у самому розпалі, повідомляють на сайті Полтавської ОДА.

"На першому поверсі буде сучасне відділення, де прийматимуть пацієнтів. Ремонтні роботи ведуться і у підвальному приміщенні. Там ми розмістимо техніку для підсилювання роботи медичних приладів",  — говорить директор ТОВ "Марк Строй" Володимир Швайковський.

Сюди також закупили обладнання. Цьому посприяв Світовий банк. Техніка допоможе надавати оперативну допомогу пацієнтам з інсультами та політравмами. Це сучасні апарати з розширеними діагностичними можливостями. 

"Необхідно щоб у корпусі був магнітно-резонансний томограф та сучасний комп’ютерний томограф. В умовах теперішнього часу ми просто не можемо жити без цього обладнання. Нова медична техніка допоможе на доказовій базі діагностувати хвороби на ранніх стадіях або у критичних станах", —  пояснює Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Він наголошує, що це головний обов’язок — підготувати приміщення. Закуплене обладнання необхідно одразу встановити і охолодити за технологією, бо інакше воно зіпсується,  Зараз на 1 поверсі обллікарні завершують демонтаж, скоро підрядник перейде до внутрішніх робіт — заливки підлоги та штукатурки стін.

На 5 поверсі обллікарні ремонтують торакальне відділення та хірургію. Як і у випадку з 1 поверхом, капітального ремонту тут не було з дня введення корпусу в експлуатацію. Загальнобудівельні роботи виконали на 70%. Зараз фарбують стіни, далі — заливатимуть підлогу та встановлюватимуть обладнання. У подальших планах — будівництво нового корпусу невідкладних станів. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Полтавській обласній лікарні дефіцит ліків від ботулізму.

Стрічка новин