Медійників привітали з професійним святом і на рівні області

Кращим представникам ЗМІ регіону вручили почесні грамоти та подяки. Визначили і переможців обласного щорічного творчого конкурсу «Журналіст року». У номінації «Кращий телевізійний матеріал» перемогу здобув наш випусковий редактор та кореспондентка Анна Ружін.

Новинарі, радійники, газетярі та журналісти інтернет-видань. Їх цього дня зібрали у педагогічному. Традиційно розпочалося святкування із привітань та подарунків. Кращим представникам ЗМІ регіону вручили почесні грамоти та подяки облдержадміністрації, обласної ради, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Не відставали і представники НСЖУ та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області. 

Вікторія Пилипенко, директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

- На перший погляд професія журналіста ніби нічим не різниться від інших. Журналіст має бути фахівцем в різних галузях. Психологом, і оратором, і обізнаним у різних сферах діяльності. Це праця з людьми і постійно вимагає особливого підходу. 

Привітання цьогоріч було неординарним. Гуртківці дитячої студії «Разом» підготували завдання для журналістів. Вони ставили різні питання з історії журналістики, які стосувалися визначних дат та подій. 

А вихованці «Юного журналіста» демонстрували свої нагороди. Ще маленькі, але вже мріють про професію і роблять перші, але дитячі кроки. 

Бібліотека імені Жовтобрюха представила цілу виставку журналістських видань. 

Світлана Тіткова, бібліотекар 

- Книжки, які висвітлюють історію формування української журналістики, підручники, які корисні для студентів та наукові праці. Цікавою є і преса Полтавщини.

Також відзначили переможців обласного щорічного творчого конкурсу «Журналіст року». У кожній номінації визначили кращих та вручили дипломи й грошові винагороди. У номінації «Кращий радіоматеріал» робіт не було. Традиційними були «Кращий телевізійний матеріал», «Краща публікація в друкованому ЗМІ», «Краща публікація в Інтернет-виданні», «Кращий фоторепортаж» та «Кращий дизайн видання».

Стрічка новин