Сьогодні – День журналіста

Це професійне свято працівників засобів масової інформації щороку відзначають в Україні шостого червня з 1992 року. Саме тоді Спілка журналістів України офіційно вступила до Міжнародної федерації журналістів. Цього дня – не без приємних новин. «Центральний» виборов перше місце у номінації «Кращий регіональний телеканал» на творчому конкурсі від Національної Спілки журналістів України.

Творчі конкурси від Національної спілки журналістів України традиційно проводять щороку, аби відзначити найкращих кореспондентів, редакторів, газетярів, творчі колективи, програми, фільми, розслідування, інші телематеріали. Це слушний стимул для медійників, аби вдосконалюватись, шукати гострі теми й нові форми, не зраджувати журналістським стандартам, говорить Євген Лопушинський. 

Євген Лопушинський, голова Полтавського осередку НСЖУ

- Ваш телеканал, який справедливо став переможцем у номінації «Найкращий регіональний телеканал», він дійсно дуже прогресує, він дуже розвивається і в кількісних показниках, це і територія охоплення площ, технічні зрушення, але так само і якісно він змінюється. Посилюється творчий потенціал, з’являється багато нових цікавих облич, відповідно, нових цікавих проектів.

«Центральний» – приватний просвітницько-інформаційний телеканал. В ефірі– з 2001-го. Але в оноволеному форматі та з новою назвою працює із весни цього року. 28 березня на черговому засіданні Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення надала дозвіл каналу на супутникову ліцензію. «Центральний» має власний корпункт у столиці держави.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Я особисто вважаю, як і вся наша команда, що ця відзнака стимулює надалі робити більш якісні новини, творчий контент телеканалу, і працювати для наших глядачів не тільки в Полтавській області, Центральній Україні, але і для усієї України.

Стрічка новин