«Молодь змінить Україну»

У цьому переконані учасники проекту з такою ж назвою. На честь відмого економіста Богдана Гаврилишина на території Полтавської аграрної академії посадили соняшник. Зробили це для того, щоб в черговий рах популяризувати його ім'я.

На території аграрної академії зібралися викладачі навчального закладу та учасники проекту «Молодь змінить Україну». Його реалізацією зараз займається родина Богдана Гаврилишина. І в пам'ять про нього та з метою популяризації самого проекту учасники висадили соняшник імені відомого на весь світ економіста. Вивчивши факти із життя Богдана Гаврилишина, ділиться учасниця проекту Ірина Пивовар, не можна жити одноденними акціями. Дівчина переконана: щоб щось хороше трапилося у країні, потрібно самому над цим працювати. 

Ірина Пивовар, учасниця проекту «Молодь змінить Україну» 2018 рік

- Я вирішила підтримати акцію, тому що «Молодь змінить Україну» – це класна акція, яка надала мені шанс відвідати Швецію, яка вислухала мій проект, прийняла його, тому що рішення про деякі команди, куди їдуть і чим будуть нагороджені певним чином, приймають «Молодь змінить Україну» адміністрація на основі наших проектів.

Тетяна Бардіна також переконана: програма «Молодь змінить Україну» важлива не лише для людей нашого міста, а й всієї країни.

Тетяна Бардіна, випускниця проекту «Молодь змінить Україну»

- Ми не могли залишитися осторонь – команда з Полтави. І сьогодні долучилися до такого цікавого заходу. Минулого року в програмі «Молодь змінить Україну» взяли участь 6 локальних міст. У цьому році всі ці міста змінилися. Ми можемо з впевненістю сказати, що в усіх обласних центрах є випускники цієї програми, в усіх маленьких містах України. Сподіваємося, що перейнялися.

Серед учасників цієї акції – і випускники давніших років. Анатолій Безпалюк ділиться: не може стояти осторонь. Про майбутнє своєї країни чоловік думає постійно. І переконаний: проект повинен розвиватися. 

Анатолій Безпалюк, випускник проекту «Молодь змінить Україну» 2013

- Та справа, яку розпочав Богдан Дмитрович Гаврилишин, вона продовжується. В Україні маємо хорошу молодь, яка буде творити вже сьогодні. І ми знаємо, які хороші результати є від молодих людей, що їздили від Полтавської області у 2018 році до Швеції, – це «цвіт Полтавщини». І тому ми хочемо, щоб ця справа продовжувалася по всій Україні.

Фонд родини Богдана Гаврилишина продовжує справу великого українця. Відомо, що у 2018 році програма відбувалася у Вінниці, Запоріжжі, Полтаві, Тернополі, Черкасах та Чернігові.

Стрічка новин