Італійця, якого затримали на Полтавщині, екстрадували на батьківщину

Італійця, якого затримали на Полтавщині, екстрадували на батьківщину

Прокуратурою Полтавської області екстрадовано до Італійської Республіки чоловіка для виконання вироку суду у виді 8 років позбавлення волі за вчинення домашнього та сексуального насильства по відношенню до своїх малолітніх дітей.

У квітні поточного року правоохоронними органами в порядку ст. 208, ст. 582 КПК України затримано на території Полтавської області громадянина Італійської Республіки, який перебував у розшуку Інтерполу для виконання вироку суду у виді 8 років позбавлення волі за вчинення домашнього та сексуального насильства по відношенню до своїх малолітніх дітей.

У подальшому, ухвалою суду затверджено згоду затриманого на його видачу у спрощеному порядку до Італійської Республіки для виконання вироку суду та задоволено клопотання прокуратури щодо екстрадиційного арешту.

За дорученням Міністерства юстиції України чоловіка етаповано до ДУ «Київський слідчий ізолятор» для його подальшої передачі компетентним органам Італійської Республіки, інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин