На Полтавщині затримали зловмисників, які скоїли розбійний напад і заволоділи великою сумою грошей

На Полтавщині затримали зловмисників, які скоїли розбійний напад і заволоділи великою сумою грошей

Двох чоловіків, які здійснили пограбування та катування жінки, взяли під варту. Їм загрожує до 12 років із конфіскацією майна.

Двоє раніше засуджених молодиків прийшли у будинок подружжя у Гребінці, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області. Господаря якраз не було вдома, тому чоловіки вирішили повимагати грошей. Зв’язавши жінку, почали її катувати. Для того, щоб вона їм сказала код від сейфу, стали погрожувати фізичною розправою, а щоб жінка повірила, застосували електрошокер, яким стали бити по голові та в область шиї.

Не витримавши болю, жінка сказала код від сейфу. Зловмисники заволоділи 200 000 грн. Але цього здалося їм мало, тому захопили талони на пальне та мобільний телефон хазяйки дому.

Правоохоронцям знадобилося 4 дні, щоб затримати учасників розбійного нападу. Злочинцям повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, вони взяті під варту. За частиною 3 ст. 187 Кримінального кодексу України «Розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище» їм загрожує до 12 років із конфіскацією майна.

Стрічка новин