Україна може!

Чемпіонат Світу з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу WABBA INTERNATIONAL 2019 вперше відбудеться в Україні. Подія, яка об'єднала спортсменів з усього світу, пройде 15 червня. Наш телеканал є медіапартнером чемпіонату. Ми будемо тримати вас в курсі змагань. Сьогодні ми розповімо про організаторів чемпіонату та головні його положення. 

Популяризація в Україні фітнесу, всеукраїнські змагання та впровадження здорового способу життя серед населення держави. Це головні напрямки в роботі Всеукраїнської федерації з бодібілдингу. До всесвітнього чемпіонату дорога України, за словами представника федерації Сергія Корнієнка, була довгою та клопіткою.

Сергій Корнієнко, заступник керівника Всеукраїнської федерації WABBA

- Насправді на організацію турніру йде багато часу. Ми готуємося до чемпіонату світу, якщо правду кажучи, мабуть 10 років. Тому що, щоб Всесвітня федерація дала можливість провести турнір у певній країні, потрібно пройти багато етапів. Потрібно показати, що ми можемо проводити чемпіонати України на гідному рівні, вміємо проводити чемпіонати Європи на гідному рівні. Ми прийшли до цього рівня. Це велике досягнення, якого ми прагнули.

До участі у чемпіонаті доєднаються близько 20 країн світу. Турнір передбачає до 25 різних категорій, серед яких визначатимуть переможців призового фонду. Локацію для проведення обрали у культурній столиці України, а саме у Львові. 

Сергій Корнієнко, заступник керівника Всеукраїнської федерації WABBA

- Київ – це столиця України, а Львів – це її ізюминка. Коли туди приїдуть європейці, вони побачать, наскільки ми проукраїнські та як там цікаво.

Сергій Корнієнко говорить: через спортивні досягнення Україна заявляє про себе у всьому світі. Додає: фінансування змагань у результаті приносить більше економічної вигоди для країни. 

Стрічка новин