У Вакуленцях навчали резервістів

На полігоні під Полтавою відбулися тактико-технічні навчання для резервістів, які нині перебувають на навчальних зборах бригади територіальної оборони. Навчальні точки та інструктори, які мають бойовий досвід, – саме так проходила практика для військових.

Практичну складову зборів бригади територіальної оборони облаштували у селищі Вакуленці. Тут проводять навчальні стрільби для резервістів, працюють локації, де навчають інженерії, тактиці та медицині. 

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військкомату, полковник 

- Виконання стрільби з автомату та пістолету. Справа точка - приведення зброї до нормального стану. В тилу - учбове місце №2, є тактична медицина на 3 точках. Там учасники АТО та інструктори, є надання першої медичної допомоги при різних пораненнях.

А це тактична медицина. Умовно локацію поділили на частини. Тут інструктори пояснюють все на практиці. 

Практичні завдання - складова навчальних зборів резервістів бригади територіальної оборони. До них долучили бойових офіцерів оперативного резерву першої та другої черг.

Радіозв'язок та вся необхідна техніка також цього дня – у програмі навчань.

Резервісти відпрацьовують вправи стрільби з автомата та пістолета. Також одна з локацій – це приведення зброї до бою. Інструктаж і одразу практика.

Максим Макуха, майор запасу

- Поновлюєм наші знання, вчимося правильно керувати особовим складом у військовий час, виконуючи поставлені вимоги Міністра України.

Стрічка новин