Артем Вітко виступає за порятунок системи охорони здоров’я в Україні

Народний депутат-захисник Артем Вітко провів черговий брифінг у Верховній Раді України. Тема – система охорони здоров’я.

За словами народного обранця, її стан викликає дедалі більше обурення у людей. Розповів: до нього часто звертаються мешканці Полтавщини, які протестують проти закриття лікарень. Додав: побував у селі Нехвороща Новосанжарського району, де нещодавно закрили терапевтичне відділення. Нагадав і про випадок стаціонарного відділення Світлогірської лікарні, де він разом з людьми виборов час, щоб вберегти медзаклад від закриття. Артем Вітко під час брифінгу заявив: ситуація, яка виникла в Полтавській області, свідчить про формально-бюрократичний підхід до реформи системи охорони здоров'я. Наголосив: не можна допустити, щоб гасло реформи у людей асоціювалося з ситуацією безладу та погіршень. Пообіцяв: боротиметься за доступну та якісну медицину для кожного українця. А також виступив за ініціацію проведення ревізії дій, які здійснює Міністерство охорони здоров’я на чолі з Уляною Супрун.

Артем Вітко, народний депутат України

- Перше: підвищення заробітної плати медичним працівникам, бо на сьогодні держава платить мізерні кошти людям, які кожного дня рятують життя українців. Це неприпустимо. По-друге, це проведення ревізій. Що у нас з медичною галуззю і засобами рахункової палати? Треба, щоб перевірили повністю, як проводиться реформа. І третє, звичайно, зупинення цієї медичної реформи, яка на сьогодні людям нічого гарного не робить.

Стрічка новин