Жінці з Хоролу терміново потрібна допомога

Мова – про онкохвору Тетяну Головченко. Українські лікарі не змогли допомогти жінці. Врятувати її можуть у клініці «Шиба» в Ізраїлі. На це потрібно близько 150 тис доларів. Таких коштів у родини немає. З донькою Тетяни Головченко спілкувалася Марина Покшіна.

Донька Тетяни Головченко Лілія Борщ розповідає: ще у вересні 2018 її мамі поставили лікарі діагноз. Це – рак молочної залози. Лікування розпочали відразу. 

Лілія Борщ, донька онкохворої Тетяни Головченко

- Нам лікарі пообіцяли зробити хіміотерапію і прооперувати, але кожного разу, коли ми приїздили на хімію, кожного місяця, операцію відкладали все далі й далі. Після 5 хімій, ми знову приїхали вже, наче як на операцію, але нам знову сказали, що оперувати вони не будуть.

Лікарі пояснили: і надалі будуть капати хімію. Операцію знову відклали на невизначений термін. За словами Лілії Борщ, пухлина не піддалася лікуванню. Тоді рідні жінки вирішили подати документи у Ізраїльську клініку «Шиба».

Лілія Борщ, донька онкохворої Тетяни Головченко

- Нам прийшла відповідь звідти, запрошення прислали, щоб ми летіли лікуватися. Мама вилетіла на лікування 12 травня. Зараз вона у Ізраілі. В Ізраілі живе наша родичка, її племінниця, вона знаходиться внеї вдома. Лікування ще ми не розпочали, тому що в нас немає коштів.

Кошти, які були в родини, вони витратили на обстеження Тетяни Головченко у клініці «Шиба». Під час нього лікарі знайшли ще одну пухлину в лімфоузлі. Її українські лікарі не помітили.

Лілія Борщ, донька онкохворої Тетяни Головченко

- Розписане лікування вже на рік. Приблизно 150 тисяч доларів потрібно. Тобто, це аналізи, це обстеження додаткові й по серцю. Тому що в Києві була дуже сильна хімія, зараз вона задихається, у неї важке дихання, щось із серцем, будуть і його обстежувать.

За словами Лілії Борщ, ізраільські лікарі планують вставити у пухлини чіпи. Зроблять це для того, щоб під час операції чітко було видно на комп'ютері контури пухлини. Це дасть змогу видалити все, не залишити нічого. Перед цим потрібно зробити хімію. Після самої операції також будуть ще блоки такої терапії. Та щоб розпочати лікування, родині потрібні кошти. Зараз ви бачите на екрані номер карти ПриватБанку на ім'я доньки Борщ Лілії Григоріни 5168 7573 9462 0878.  

Стрічка новин