Красуні на сцені

У Полтаві пройшов конкурс «Студ Міс Полтавщини 2019». В ньому взяли участь 11 конкурсанток з різних навчальних закладів регіону. Хто з них здобув перемогу? Знає Ірина Щербак.

В гримерній тривають останні приготування перед початком конкурсу. Учасницям фарбують губи та поправляють зачіски. Одна з конкурсанток – студентка педагогічного університету Анастасія Карнаух. Окрім навчання дівчина працює журналістом на нашому телеканалі. Тому завантаженість була максимальною. 

Анастасія Карнаух, учасниця «Студ Міс Полтавщини 2019»

- Це дуже складно, адже робота з 9 до 18:00 потім репетиції до 21-22 год. Постійно на підборах, це дуже важко, але це щось для мене незвичайне. Мені дуже подобається. 

Оцінювати учасниць будуть 7 членів журі. Один із них – голова Полтавського осередку «Студреспубліка» Олег Слизько. 

Олег Слизько, голова Полтавського осередку «Студреспубліка» 

- Важливо, щоб дівчата себе розкрили, показали весь свій потенціал, творчості. Бувають, що дівчата такі гарні виходять на сцену, але от бояться розкритися. І тоді журі звертає на це увагу. Найголовніше, щоб дівчата не боялись презентувати себе як особистості.

Ірина Щербак, журналіст 

- Одинадцять учасниць з різних вишів, хто з них стане «Студ Міс Полтавщини 2019» та представить наш регіон на Всеукраїнсьому конкурсі.

Дівчат оцінювали в 4-х конкурсах, три з яких – дефіле: візитка, в купальниках та у вечірніх сукнях. А також дещо стилізований інтелектуальний відео конкурс, де дівчата відповідали на запитання. 

Все бачать члени журі та гості - це кінцевий результат тривалої роботи з конкурсантками. 

Ольга Леонова, організатор конкурсу «Студ Міс Полтавщини 2019»

- У нас була місяць підготовки, кожного дня дівчата приходили на репетицію, займались ми, ставили хореографію. Вчили ходити, декого навіть вчили ходити на підборах. Це робота не тільки з хореографією, але ще й з психологічної сторони. Тобто ми дівчат намагаємось відкрити, допомогти їм бути краще, краще у всьому.

Переможницею конкурсу стала студентка аграрної академії Вікторія Іщенко. Вона представить Полтавщину на Всеукраїнському конкурсі «Студ Міс України 2019». 

Стрічка новин