Новий дах та класи: школу в Хорольському районі капітально відремонтували

На роботи виділили півмільйона з обласного бюджету. Які зміни та що оновили? Деталі -  у сюжеті. 

Нова покрівля та відремонтовані навчальні класи. Такий вигляд нині має Вергунівська загальноосвітня школа Хорольського району. Кошти на освітній заклад спрямували у рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, що реалізує Полтавська обласна рада. 

Микола Новоселецький, голова Клепачівської сільської ради

- У 2017-му році з обласного державного бюджету було виділено 500 тисяч гривень. За допомогою СВК «Перемога» було виділено 57 тисяч гривень і з бюджету сільської ради 540 тисяч гривень для проведення капітального ремонту Вергунівської школи. 

Близько 50 років у Вергунівській школі не робили капітальний ремонт через брак коштів. Завдяки обласному конкурсу територіальних громад, вдалося значно покращити умови навчання для дітей.

Світлана Сторчак, директор Вергунівської ЗОШ 1-2 ступенів Клепачівської сільської ради

- Коли йдеш до школи, коли заходиш у такі класи, хочеться дуже працювати. Я вам кажу, як вчитель із стажем. От мені ще щось хочеться зробити у себе в кабінеті, і учнів навчити. Звичайно і діти у нас приходять у школі, вони всі перевзуваються. Зимою, влітку у нас в школі тепло. Ми вже закінчили топить, а тепло у школі. Оце якраз ремонт і допомагає збереженню тепла. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Конкурс розвитку територіальних громад – це той необхідний механізм допомоги місцевим бюджетам. У Вергунівській школі Хорольського району вже відремонтований дах, і тепер діти та вчителі можуть навчатися в нормальних умовах, без зовнішніх факторів, як-то дощ і сніг.

Конкурс проектів розвитку територіальних громад спрямований на відбір та реалізацію проектів, важливих для поліпшення життя громади Полтавської області. Прийом заявок на цьогорічний конкурс триває. Більше про нього дізнавайтеся на сайті Полтавської обласної ради.

Стрічка новин