У Полтавському військкоматі зібрали бойових офіцерів оперативного резерву

Під час заходу особовий склад присягав на вірність українському народу. Цього ж дня провели і перші практичні заняття. Навчання резервістів триватиме упродовж семи днів.

На плацу Полтавського обласного військкомату вишикувались резервісти. Цього дня - урочисте складання присяги для тих, хто ще не давав клятву на вірність українському народу. 

Павло Горюн, капітан

- Сьогодні я вперше приймав присягу на вірність народу України, бо я служив строкову службу в Німеччині в 83-85 і присягу українську не приймав.

До зборів залучили бойових офіцерів оперативного резерву першої та другої черги, які протягом семи днів проходитимуть навчання в районах формування своїх підрозділів.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військкомату, полковник 

- На протязі зборів резервісти пройдуть індивідуальну підготовку, а в подальшому й колективна підготовка в складі штабів батальйонів з управління бригади територіальної оборони планування та управління під час виконання бойових завдань. 

За час зборів резервісти покращать свою фахову військову майстерність, адже ці навчання - можливість підготуватись до професійного захисту своєї родини, Батьківщини у разі виникнення військової загрози на території Полтавської області.

Едуард Бородай, заступник Полтавського обласного військового комісара

- На Полтавщині згідно плану проводиться навчальний збір підрозділів бригади територіальної оборони, яка в свій час формується на Полтавщині. Протягом 7 днів офіцерський склад управління бригади відновить свої навики володіння військовою зброєю, а також отримає відповідні знання з управління в часи, коли бригада буде розгорнута. 

Після шикування резервісти перейшли до тематичних занять. Навчали їх досвідчені інструктори. Цілий тиждень військові відпрацьовуватимуть насичену програму завдань. 

Стрічка новин