Співпраця громади з газовидобувними компаніями - це якісні зміни та відкриття нових горизонтів

Голова Коломацької ОТГ Євген Почечун розповів про результати співпраці з державною компанією «Укргазвидобування». Подробиці – далі в сюжеті.

Коломацьке стало об’єднаною громадою лише у минулому році, проте результати розвитку значно перевищують попередні. Завдяки соціальному партнерству з державною компанією «Укргазвидобування» перед громадою відкрилося безліч нових можливостей для розвитку територій і покращення рівня соціального життя. 

Євген Почечун, голова Коломацької ОТГ 

- Ми підписали акт виконаних робіт по одному капітальному ремонту вулиці у селі Степанівка майже на 600 тисяч гривень. Ми вже зробили через тендер придбання автобуса,який перевозитиме наших жителів із сполученням до Полтави. Також трактор МТЗ-892, який придбали ще минулому році, ми поповнюємо обладнанням.

Завдяки співпраці з полтавською філією "Укргазодобування" у громаді активно розвиваються соціально важливі напрямки. Серед них і освітня галузь.

Євген Почечун, голова Коломацької ОТГ

- Виготовляються проекти на капітальний ремонт приміщення Коломацької школи, приміщення спортзалу, їдальні і майстерні у Василівській школі.  Уже виготовлений проект на приміщення клубу села Василівка. В цьому місяці, квітні, ми будемо його реалізовувати. Документація зараз знаходиться на експертизі. Зараз піднімаємо питання, яке є важливим для нашої громади, - це питання дитячого садочка. Він відсутній і в Коломацькому, й у Василівці. 

Приклад співпраці Коломацької громади з з філією "Полтавагазвидобування» доводить -  відповідальність перед суспільством для державної компанії у приоритеті. Її представники й надалі готові конструктивно співпрацювати з громадами, де видобуваються вуглеводні.

Стрічка новин