Координатором партії Вакарчука в Полтавській області стала Юлія Городчаніна

Фото з соцмережі
Фото з соцмережі

3 червня Святослав Вакарчук зустрівся з обласними координаторами партії "Голос". Саме вони уповноважені представляти партію у цих 22-х областях України.

Усі нові члени команди пройшли перевірку на відповідність 10 критеріям партії "Голос". Їхнє завдання — робота з волонтерами, передвиборча агітація та допомога Туру Змін. Ще координатори будуть зв’язковими між центральним штабом партії та місцевими осередками. Зі своїми пропозиціями вже можна звертатися до них, повідомляють на офіційному сайті партії.

Юлія Городчаніна свій вибір бути частиною команди Вакарчука прокоментувала так:

"Спочатку я вагалася, але не довго, адже прагнення змін було значно сильнішим! Я йду в політику з командою Святослава Вакарчука "Голос", тому що мене дратують корумповані чиновники. Те, що роками не можливо прийняти нормальні важливі для громади програми, рішення, тому що не байдуже, що мої однолітки (до речі, однолітки незалежної України) виїздять за кордон, бо не бачать тут жодних можливостей для розвитку, і ще багато тому що... які, я впевнена, Вам так само небайдужі".

Координатори партії "Голос" в областях приєдналися також і до політичного крила команди. Після парламентських виборів вони будуть готуватися до місцевих, які заплановані на 2020 рік.

Стрічка новин