Перезавантаження не вдалося

На пленарному засіданні 26-ї позачергової сесії Полтавської обласної ради мали б розглянути питання щодо дострокового припинення повноважень голови облради Олександра Біленького та його заступників

Нагадаємо, між очільником та окремими депутатами триває конфлікт. Обранці, м’яко кажучи, незадоволені роботою керівництва області. 

Віктор Щуров, депутат Полтавської обласної ради 

- В обласні раді виникла криза. Причина – конфлікт між керівництвом обласної ради, депутатським корпусом, членами комісії з питань бюджету та управління майном. Конфлікт виявлений системними фінансовими порушеннями і зловживаннями з боку керівництва обласної ради. Керівництво обласної ради всіляко блокує роботу бюджетної комісії.

Проте, навіть до розгляду питань так і не дійшли. На сесію зареєструвались тільки 6 депутатів. Хоча в залі засідань обранців було як мінімум вдвічі більше. Через відсутність кворуму голова обласної ради Олександр Біленький закрив 26-у позачергову сесію. І додав: робота продовжується. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

- Є перспективи на формування сталої, працюючої більшості. Ми погодимо з головами фракцій можливу ротацію бюджетної комісії і після того, як робота комісії буде розблокована, і ми почнемо працювати далі для того, щоб приймати політичні питання, а не політичні.

Стрічка новин