З очільником визначились

Сьогодні відбувся заключний етап конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго». На засіданні конкурсна комісія визначилась з головним претендентом на посаду керівника. Хто очолить підприємство? Подробиці – в сюжеті. 

В облраді відбулось заключне засідання конкурсної комісії, яка мала визначитись з кандидатом на посаду генерального директора обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». На цьому етапі члени комісії обирали між двома претендентами. Спочатку вони заслухали їхні програми щодо плану перспективного розвитку підприємства та його подальшого функціонування на наступні 5 років. 

Першим власне бачення розкрив чинний виконувач обов’язків генерального директора підприємства Олександр Олексенко. Одним із пріоритетних напрямків діяльності «Полтаватеплоенерго», на його думку, є використання альтернативних джерел енергії, у тому числі і побутових відходів. Це дасть змогу постійно зменшувати собівартість генерації теплової енергії, а отже мінімізувати фінансове навантаження на споживачів.

Олександр Олексенко, в.о. генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Найбільш перспективним, найбільш вдали і найбільш стратегічним є використання побутових відходів. В цьому напрямку ведеться робота. Замовлено попереднє технічно-економічне обґрунтування. Проведено, особисто мною, зустрічі з Європейським Банком реконструкції та розвитку. Те що дають попередні цифри, це економія близько 25 мільйонів кубів природного газу і це зниження тарифів, по попередніх розрахунках близько 10 - 12%.

Наступним своє бачення майбутнього розвитку підприємства презентував другий претендент на посаду очільника «Полтаватеплоенерго» - заступник генерального директора підприємства із збуту Роман Кашин.

Роман Кашин, заст. генерального директора із збуту ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Стратегія розвитку «Полтаватеплоенерго» спрямована на те, щоб підприємство стало технологічним та прозорим, яке надає якісні послуги на опалення та гарячого водопостачання. Стратегічний план в першу чергу ставить завдання,  в рамках існуючого тарифних умовах, поліпшення якості, надійності і безпеки об’єктів.

Свою думку щодо майбутнього керівника на засіданні висловив і представник колективу «Полтаватеплоенерго». 

Сава Бабенко, представник колективу ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Трудовий колектив просить членів комісії при голосування врахувати їх думку та підтримати кандидатуру Олексенка Олександра Сергійовича.

Після обговорення кожної з програм претендентів, члени конкурсної комісії більшістю голосів підтримали кандидатуру Олександра Олексенка на посаду генерального директора обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». 

Геннадій Коваленко, депутат Полтавської обласної ради, головуючий на засіданні

- Я вважаю, що сьогодні  наша комісія може допомогти підприємству і області отримати не виконуючого обов’язки а керівника підприємства. Все ж таки, це дуже важливо, для підприємства і для тих завдань, які ми сьогодні обговорили.

Наступний крок - винесення цього питання на порядок денний сесії обласної ради.

Залишається лише дочекатися, щоб це господарське рішення депутатів обласної ради - членів конкурсної комісії підтримали їхні колеги в сесійній залі.

Стрічка новин