Мешканці Лубен та Засулля протестують через невідремонтований міст

Мешканці міста Лубни та села Засулля організували акцію протесту біля мосту через річку Сула в с.Засулля Лубенського району

Вимоги протестувальників – продовження його ремонту.  Цей міст було закрито на реконструкцію 10 травня 2018 року через його аварійність. 

Міст же є одним із головних в'їздів у Лубни і з'єднує із центром об'єднаної громади селом Засулля. В квітні цього року він мав вступити  в експлуатацію. Проте і досі не дороблений. За словами місцевих, ремонт затягують чиновники. На мосту мітинг не закінчився, далі він продовжився на міжнародній автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків поряд з постом Патрульної поліції Полтавської області. На цьому люди не зупинились. Сьогодні вони приїхали на сесію Полтавської обласної ради.

мешканці с.Засулля 

- Вимагаємо від РЕМБУДГАРАНТ повного звіту про витрату коштів, які були виділені на будування мосту. Оскільки вже дуже багато дат було позначено, що там першого грудня відкриють міст, тепер 20 травня. Ніхто нам чіткої відповіді не може дати. На мосту працює не 18 чоловік, як у них зазначено, а працює 6 чоловік. Це останній раз, коли ми тиждень були на цьому мосту. Зрозуміло, що 6 чоловік не можуть збудувати міст. Люди звільняються з робот, людей штрафують на роботі, тому що три чи чотири маршрутки там їздить і люди просто не можуть влізти в них. Людей це дійсно обурює.

Стрічка новин