Виборчий кодекс з відкритими списками

Сьогодні на погоджувальній раді в Києві парламентарі обговорили порядок денний пленарних засідань цього тижня

Зокрема, з вівторка у Верховній Раді України будуть голосуватися законопроекти «Про сільськогосподарську кооперацію», «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України». Також планується розглянути блок законів, важливих для співпраці з Європейським Союзом. У четвер нардепи збираються розпочати розгляд проекту Виборчого кодексу України. Під час засідання  Голова Парламенту висловив сподівання, що Апарат встигне підготувати таблицю до другого читання, зазначивши, що це один із найбільших законопроектів, що розглядалися за час каденції діючого парламенту. До відповідного законопроекту подали понад 4 тис. поправок. 

Руслан Сидорович, народний депутат України

- Виборчий Кодекс має бути прийнятий, і той громадський тиск, суспільний тиск та експертний тиск, який я вже бачу, необхідно посилювати для того, щоб народні депутати не вагалися і проголосували за нього. І він буде переданий на підпис Президенту.

Андрій Парубій, Голова Верховної Ради України

- Я сподіваюся і вірю, що цю масштабну, але дуже важливу роботу Верховна Рада зможе провести і ми зможемо ще на літній сесії прийняти Виборчий Кодекс з відкритими списками.

Стрічка новин