Батути, солодощі, малюнок на асфальті та дитячі посмішки

Так у Кобеляках відзначили Міжнародний день захисту дітей. Крім концертної програми, діти ще пройшли урочистою ходою центральними вулицями міста.

Стартувало свято Дня захисту дітей у Кобеляках з відкриття сучасної трибуни для юних футболістів. Встановити її вдалося завдяки перемозі Кобеляцької ДЮСШ у конкурсі «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».

Руслан Сабіров, директор Кобеляцької ДЮСШ

- В нашій спортивній школі займається понад 500 дітей. Технічна база в на на сьогоднішній день, ви самі бачите, за минулий рік наша обласна Федерація визнала найкращою спортивною школою в розвитку футболу.

Олександр Каденко, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України

- Ми проект реалізуємо для того, щоб успіхи були у майбутньому, як мінімум. А в першу чергу для того, щоб дітям було комфортно займатися спортом, зокрема футболом.

Привітали малечу з перемогою в цьому проекті представники місцевої влади та народний депутат України Артем Вітко. Він подарував юним спортсменам  подарунки. 

Юлія Сабірова, вихованка Кобеляцької ДЮСШ

- В мене тато тренер. Він посприяв тому, щоб я ходила на футбол, намагаюся як умога частіше ходити на тренування і грати як умога краще. У майбутньому я мрію стати футболістом.

Свято продовжилося у центрі міста. Діти пройшлися святковою колоною головними вулицями міста. Тут - кращі вихованці творчих та спортивних колективів. 

Головне ж дійство розгорнулося на імпровізованій сцені біля відділу освіти. Тут діти співали, танцювали, декламували вірші, брали участь у різних майстер-класах та конкурсі малюнку на асфальті. Кращих народний депутат України Артем Вітко нагородив призами. 

переможці конкурсу «Малюнок на асфальті»

- Ми кожного року на цьому святі, але ніколи не доводилось нам вигравати такий супер подарунок.

Ольга та Вікторія Скрильник, переможниці конкурсу «Малюнок на асфальті»

- Як подарунок? 

- Гарний

- Що найцінніше? Солодощі?

- Ні, пені борд.

Сам Артем Вітко виховує двох синів. Саме тому він впевнений, допомагати, приділяти увагу і захищати дітей потрібно щодня, а не тільки в їхнє міжнародне свято. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Без дітей у нас немає майбутнього та немає життя. Тому дуже важливе свято сьогодні тут. Як цікаво дітям. і це найважливіше. Наймолодшому подарую машинку, а старшому навіть не знаю. Там такі забаганки.

Стрічка новин