Велика благодійна кінофіка

Такий захід організувала школа "Паросток". Все для того, аби зібрати кошти на лікування Полінки Панченко, яка бореться з лейкемією.

У галереї Jump збираються учні школи «Паросток», їхні друзі та просто небайдужі. Всі чекають на початок великої благодійної Кінофіки. 

Олександра Говорова, вчитель ПНВК «Паросток»

- Взагалі як виникла ідея такої благодійної кінофіки. Ми вирішили зробити волониерський збір коштів для дівчинки Поліни і подумали над тим, що може бути цікаво. Так ми вирішили зробити кіносеанс. Ми назвали це кінофікою, тому що фіка- це шведська традиція пити каву із булочками і в нашій школі ця традиція існує вже кілька років. Ми щоп'ятниці збираємось для того, щоб аналізувати тиждень разом, пити каву з булочками та просто говорити про приємні речі. А як раз перший кіносеанс, який ми влаштовували, був у п'ятницю під час фіки. І замість аналізу ми разом переглядали фільм і таким чином збирали кошти на лікування Поліни.

«Велика благодійна кінофіка» для дівчини, яка бореться з лейкемією – це ще одна справа «Ювілейного спецпроекту: 25 добрих справ» навчального закладу «Паросток». Вона проходить вже втретє. За словами учнів такий захід не тільки можливість допомогти Полі, а й спосіб поділитися досвідом. 

Віталія Шамрай, учасниця заходу 

- Я дуже співчуваю цій дівчинці, яка хворіє на таку хворобу.

За традицією, учні приготували солодощі для більш комфортного перегляду фільма. 

- В нас дуже багато чого є. Це лимонади, компоти, кекси, десерт «Картопля», печиво також солодкий попкорн.

Завдяки заходу учні зібрали більше 2000 гривень на лікування Полі, подивилися мотивуючий кінофільм та з'їли близько кілограма попкорну.

Стрічка новин