Краєзнавчий музей по-новому

Вихідними в місті пройшов «Краєзнавчий Art Weekend». На літньому дворику пам’ятки архітектури полтавці змогли послухати музику, поласувати смаколиками та навіть зайнятися йогою.

Олексій та Тетяна Штепи разом зі своїми синами прийшли на «Краєзнавчий Art Weekend». Родина вперше прогулюється на задньому дворику Краєзнавчого музею. Тому на фестивалі, розповідають, не тільки відпочивають, а й відкривають пам’ятку архітектури з іншого боку. 

Олексій та Тетяна Штепи, полтавці

- Зайшли в музей, нам сказали, що на території музею. Ми навіть ніколи не були тут на території. 

- Як настрій? 

- Супер, що дітям більш приділяють уваги.

Саме з метою популяризації та привернення уваги полтавців до музею і організували «Краєзнавчий Art Weekend», зазначають організатори. 

Святослав Келим-Золотайко, ментор Української академії лідерства

- Суть в тому, щоб привернути увагу полтавців до Краєзнавчого музею, до дворика, далеко не кожен тут був з полтавців. Побачити, наскільки це крута атракційна зона, вона гарна зсередини, тут можна проводити багато різного. І нам потрібно Краєзнавчий, громадським організаціям, містянам, бізнесу розвивати, як туристичну атракційну зону.

Однією з головних локацій фестивалю став ярмарок. На ньому можна було поласувати смаколиками та придбати художні вироби, прикраси та інші цікаві речі. Аделіна Захарченко на ярмарку пропонує еко-товари, які зменшують кількість сміття. 

Аделіна Захарченко, власниця магазину еко-товарів 

- Багаторазові стаканчики для напоїв, для того, щоб не брати одноразові стаканчики, покриті пластиком. Хто не може відмовитись від соломинок - металеві соломинки. Також бамбукові щітки, тому що пластикові, якими ми користуємось, не переробляються. Мішечки для покупок, щоб уникати поліетиленових пакетів. Це набирає зараз обертів, люди починають розуміти, що довкола купа сміття, і цікавляться.

На фестивалі працювали й інші локації. Полтавці мали змогу постріляти з лука та арбалета, зайнятися йогою, стати частиною майстер-класу зі стародавнього українського танцю та послухати автентичну музику.

Стрічка новин