Активне відвідування та численні перемоги

З осені в місті Лубни функціонує Центр Дозвілля «Гармонія». Створений він за ініціативи підприємства «Лубенський молочний завод». За 8 місяців діяльності заклад став культурно-спортивним осередком міста. 

На цих кадрах, на початку вересня генеральний директор торгової марки «Гармонія» Володимир Дорош відкриває Центр дозвілля. Сотні дітей разом з батьками прийшли оглянути тоді, ще новенький заклад. За 8 місяців діяльності Центр Дозвілля «Гармонія» став культурно-спортивним осередком міста. 

Ніна Харапутько, керівник Центру Дозвілля «Гармонія»

- Наш центр творчості включає в себе декілька напрямків. Перший - це танцювальний напрямок, основний, адже наші зали основні це танцювальні зали. Це спортивно-бальні танці, де займаються в районі  70 дітей. Це сучасно-спортивний танець, де в районі 5 дітей. Це циркова студія, де займається в районі 60 дітей. Це вокальний спів.

Підтвердження успішного функціонування центру є дошка Слави, де розмістились нагороди вихованців. 

Ніна Харапутько, керівник Центру Дозвілля «Гармонія»

- Наші кубки, наші дипломи, наші грамоти. За цей рік ми побували більше ніж на 20 конкурсах і фестивалях. Це і обласні, і Всеукраїнські, і міжнародні конкурси.

У цьому залі займається колектив сучасно-спортивного танцю «Garmonija - Gloris». Вони є рекордсменами центру, бо на їх рахунку найбільше призових кубків. А все завдяки таланту вихованців і повної підтримки з боку торгової марки «Гармонія», розповідає керівник колективу.

Тетяна Супрун, керівник колективу сучасно-спортивного танцю «Garmonija - Gloris»

- Все направлено на те, щоб діти розвивались  досягали успіху. Удові умови, чудова температура нас фінансують чудово. Кожну поїздку нам дають транспорт, це дуже багато значить. Якщо ми привозимо призові місця нам повертають стартовий внесок на конкурс.

Ще одним із напрямків діяльності центру є художня студія. Тут займається близько 50 вихованців.

- Я малюю натюрморт глечика і грушку.

9-річний Олександр Стуленко погано малював в школі і тому батьки записали його до художньої студії. Зараз, зізнається хлопець, полюбив цей вид мистецтва. 

Олександр Стуленко, ходить до художньої студії Центру Дозвілля «Гармонія» 

- Мені подобається найбільше малювати пензликами і олівцями.

Є в центрі і окремі секції для дорослих - пілатес, фітнес-джампінг. Не менш популярною є і студія сучасної хореографії.  

Павло Миронов, тренер студії сучасної хореографії Центру Дозвілля «Гармонія»

- З моменту відкриття Центру Дозвілля у Лубнах «Гармонія» ми розпочали проект соціальні танці. Сюди входить латино-американські клубні танці сальса, бачата, кізомба. А також американський танець: аргентинське танго. Це танці для людей, що не мають спеціальної відповідної хореографічної підготовки. 

Зупинятись на досягнутому керівництво центру не збирається.

Ніна Харапутько, керівник Центру Дозвілля «Гармонія»

- За перший рік роботи нам вдалось не мало. Проте, ніколи не потрібно зупинятись на тому, що є. Завжди, щоб розвиватись потрібно будувати плани на майбутнє.

Планується відкриття ще одного напрямку роботи. Якого? Поки що залишається в таємниці.

Стрічка новин