У Миргороді курсанти виконали перший самостійний виліт на бойових винищувачах

Курсанти випускного курсу льотного факультету ХНУПС імені Івана Кожедуба виконали перший самостійний виліт на бойових винищувачах.

У Миргородській бригаді тактичної авіації відбулась чергова льотна зміна. Планова таблиця цього разу була зорієнтована на завдання удосконалення льотної виучки не тільки особового складу бригади, а і професійну підготовку майбутніх офіцерів-льотчиків.

Попередньо курсанти протягом двох тижнів під керівництвом досвідчених льотчиків-інструкторів виконували вивізну програму на учбово-бойовому винищувачі. Вона завершилась для молоді контрольним польотом на допуск до самостійного вильоту.

Усі вильоти курсантів були виконані чітко за графіком та згідно завдань планової таблиці. Майбутні льотчики-винищувачі за результатами отримали схвальні відгуки та позитивні оцінки інструкторів.

Курсанти у цей день також приймали щирі поздоровлення від командування, особового складу авіаційної бригади та керівництва Харківського Національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Повідомляє 831 бригада тактичної авіації

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію