У Миргороді курсанти виконали перший самостійний виліт на бойових винищувачах

У Миргороді курсанти виконали перший самостійний виліт на бойових винищувачах

Курсанти випускного курсу льотного факультету ХНУПС імені Івана Кожедуба виконали перший самостійний виліт на бойових винищувачах.

У Миргородській бригаді тактичної авіації відбулась чергова льотна зміна. Планова таблиця цього разу була зорієнтована на завдання удосконалення льотної виучки не тільки особового складу бригади, а і професійну підготовку майбутніх офіцерів-льотчиків.

Попередньо курсанти протягом двох тижнів під керівництвом досвідчених льотчиків-інструкторів виконували вивізну програму на учбово-бойовому винищувачі. Вона завершилась для молоді контрольним польотом на допуск до самостійного вильоту.

Усі вильоти курсантів були виконані чітко за графіком та згідно завдань планової таблиці. Майбутні льотчики-винищувачі за результатами отримали схвальні відгуки та позитивні оцінки інструкторів.

Курсанти у цей день також приймали щирі поздоровлення від командування, особового складу авіаційної бригади та керівництва Харківського Національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Повідомляє 831 бригада тактичної авіації

Стрічка новин