«Kids-шейпінг», квест-локація, виготовлення «дитячих паспортів» і навіть фуд-батл

У Сонячному парку провели «Children Caritas Fest» - захід, де і діти, і батьки могли не лише розважитись, а й згадати свої громадянські права і свободи. 

Подібний захід проводять в Полтаві вже втретє. Ініціатори - представники Благодійного фонду «Карітас Полтава» та культурного проекту «Майстерня міста». Сьогодні таке свято пройшло водночас у двадцяти трьох містах України. 

Алла Раковецька, керівник Центру підтримки сім’ї (БФ «Карітас Полтава»)

- В цьому році цей захід тематичний, і гаслом є «Я маю право». Тому всі зони спрямовані на захист прав дітей. Також працюють інформаційні локації для батьків, де працюють юристи і можуть надавати будь-яку інформацію. 

Дитина має право на  громадянство, якісні медичні послуги та освіту, соціальний захист, безпеку, відпочинок, дозвілля. Про це сьогодні нагадують на тематичних локаціях. Поліціянти вчать правилам дорожнього руху, лікарі  - консультують батьків та демонструють ази домедичної допомоги.  

Організатори кажуть - часто дітям просто не вистачає поваги з боку дорослих.

Володимир Раковецький, керівник БФ «Карітас Полтава»

- Можливо, нестача розуміння в школах, садку. Вчитись треба і батькам,  і наставникам, щоб ми вміли вислуховувати дітей. Аби не просто слухати, а й вміти почути один одного.

А ще - тут просто ігри, lounge -зона, «піратський квест»,  плетіння еко-торбинок, творчі номери, лимонадний бар. І  - поїдання піцци на швидкість. Безкоштовно - та «з душею».

Стрічка новин