Кращі художники. Мова – про талановитих дітей з усієї області

Найкращих з них сьогодні нагородили у Полтавській мистецькій школі. Переможців визначали одразу в чотирьох конкурсах. Їх роботи виставили у залі, аби всі бажаючі могли на них подивитися.

У Полтавській мистецькій школі зібралися учні, вчителі та батьки. Усі вони чекають нагородження переможців одразу чотирьох конкурсів. Відзначають спочатку дітей, які посіли перші місця. Серед них – Вероніка Звідницька. 10-ти річна дівчинка намалювала квітку папороті та виборола першість. Серед 147 робіт її малюнок членам журі сподобався найбільше.

Вероніка Звідницька, переможниця Шевченківського конкурсу 

- Велика квітка, з якої ростуть ще невеличкі, й вони зроблені з кольорового паперу та різних заливок акварелі.

Нагороджують далі володарів гран-прі. Серед них – Ярослава Тічко. Вона вчиться у Решетилівській мистецькій школі. Ділиться: це не перша нагорода. 

Ярослава Тічко, гран-прі конкурсу «Герої сьогодення – очима дітей»

- Я малювала Владислава Зубенка. Це – герой Небесної Сотні. Мене надихнуло малювати на цей конкурс те, що у мене папа теж учасник АТО.

Далі відзначають і педагогів. Викладач образотворчого мистецтва Хорольського спеціального мистецького закладу Віра Шахматова отримує подяку. Вручили її за підготовку переможців. Зокрема, і володарів гран-прі. Педагог працює всього 5 років. Утім, нагород вже багато. Ділиться: завжди старанно готуються до конкурсів. 

Віра Шахматова, викладач образотворчого мистецтва Хорольського спеціалізованого мистецького закладу

- Ми завжди готуємося дуже ретельно, дуже довго ми вибирали тему, дуже серйозно до цього підходимо. Ми гран-прі отримали, ми дуже задоволені, спочатку ми малюємо ескізи, там я вибираю найкращі ескізи, малюємо кольорові рішення цих ескізів та тільки потім роботу на великий формат переносим. І працюємо повністю на великому форматі у кольорі.

Усіх переможців відзначили подяками та грамотами. Їх близько 300. 

Ліна Богодиста, директор обл. метод. кабінету навч. закладів мистецтва та культури

- Сьогодні – підсумок навчального року. Якусь конкретну роботу дуже важко визначити, тому що нагородження абсолютних переможців одразу чотирьох конкурсів.

Стрічка новин