Для дітей комунального підприємства провели дитяче свято

Традиційно напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, який в Україні відзначається першого червня, на обласному комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» влаштовують конкурс дитячих малюнків «Ура, канікули!». У творчому змаганні беруть участь діти та онуки співробітників підприємства.

Щороку цього дня ця малеча приходить на роботу до своїх батьків, аби на майдані поблизу адміністративного корпусу попрацювати з крейдою в руках. Кожен по - різному, вони фантазують на тему літнього відпочинку, зображаючи на асфальті свої мрії та сподівання, тобто ідеальні канікули. Юні художники  розповідають, що цей конкурс «Ура, канікули» завжди чекають з нетерпінням. І цього разу до участі у творчому змаганні долучилося 150  учасників.

Ліза 

- Я намалювала «Ура, канікули». Метелика стрекозу, дівчинку дівчинка – це я .. куди б хотіла поїхати – на річку, відпочивати вдома.

Даша 

- Я намалювала підводний світ… я його бачила по телевізору.

Іван 

- Я знайшов малюнок в інтернеті намалював острів, пальми там лежить людина…цього року хотів би відпочити в Дубаї

Аня

- Кораблик, на ньому пливе дівчинка, рибки. Я хочу на море скоріше

Альона Корольова, технік аварійно – диспетчерської служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

- Намалювала донька море корабель сонце пальми і багато рибок цього року її мрія здійсниться – поїде на море

Увесь цей позитив від літньої пори діти втілюють у своїх малюнках. Хто швидко впорався з завданням - долучається до розваг із аніматорами. Вони співали, танцювали, брали участь у різноманітних конкурсах та естафетах. 

Світлана Пустяк, зав. канцелярією ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

- Добре що на підприємстві є традиція яка згуртовує працівників, колектив, де є можливість познайомитися побачити хто що вміє і звичайно прийти до мами на роботу, в кабінет, посидіти, подивитися і головне отримати солодкі подарунки які викликають найкращі емоції. 

Роботи маленьких конкурсантів оцінювало доросле журі у трьох вікових категоріях: діти від півтора до 7 років, від 7 до 12  років та віком до 16 років. Автори найяскравіших, найоригінальніших малюнків отримали призи - спортивний інвентар та іграшки. Але жоден з учасників не залишився без подарунків. Профспілковий комітет «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» за рахунок якого, до речі, й був організований конкурс пригостив всіх юних учасників солодощами. 

Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

- Ми всі родом з дитинства, кожному хочеться згадати своє дитинство, діти хочуть відразу бути дорослими. А ми – батьки хочемо повернутися назад в дитинство і святкуємо разом з дітьми це свято.

Організатори зазначають, шо мета такої акції - не лише розважити дітей, створити їм гарний настрій, а й розповісти про роботу їх батьків. І нерідко так трапляється, що діти в майбутньому продовжують традиції своїх рідних. 

Стрічка новин