У Києві відбулася 25 міжнародна ярмарка телерадіотехніки

Дводенний захід пройшов у виставковому центрі АККО «Интернешнл Экспо Центр». Телерадіоярмарка, за словами організаторів, – головний бізнес-форум медіаіндустрії в Україні. На ній презентувалися найновіші технології у сфері телекомунікації та зв'язку. Для представників телеком та медіабізнесу проводили курси та диспут-сесії. Були там і представники нашого каналу. 

У виставкому центрі АККО «Интернешнл» традиційно проходить захід, який об'єднав навколо себе медійників всієї України. Тут представлені провідні технології відомих світових компаній. 

Потенційні замовники продукції ярмарки – прогресивні телеканали України. Так і телеканал «Центральний» віднедавна вийшов на новий рівень мовлення. Дирекцією нашого каналу впроваджуються інноваційні технології для якісного та комфортного перегляду контенту «Центрального». Делегація з Полтави на чолі з директором також відвідала найголовнішу для медійників подію року.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Наш телеканал є найбільш динамічно розвиваючий у Центральній Україні. Тому виникає потреба у нових ідеях, нових форматах та новому контенті. Команда «Центрального» приєдналася до цієї видатної події. Ми сьогодні тут, аби і себе презентувати, і поспілкуватися з колегами.

Під час ярмарки відвідувачі знайомились з характеристиками техніки. Переглядали якість відеообладнання та випробовували продукцію. Для них проводили й різні майстер-класи. 

Євгеній Рязанцев, керівник ГО «Історико-патріотичне товариство «Київград»

- Нас запросили сюди для того, щоб ми тут відтворили історичні образи для майстер-класів з гриму. Для того, щоб студенти, які займаються відео мистецтвом, мали змогу на нашій натурі потренуватися.

Під час проведення ярмарки поціновувачі радіо та медіатехніки для себе відмічали різні новинки. Та головне, за словами відвідувачів, щорічний захід став платформою для спілкування та обміну досвідом.

Стрічка новин