Патрульні фіксують порушення законодавства водіями великовагового транспорту (фото)

Патрульні фіксують порушення законодавства водіями великовагового транспорту (фото)

Із 27 травня разом з Укртраснбезпекою патрульна поліція контролює дотримання перевізниками норм за ваговими параметрами, які встановлені законодавчими актами України. 

Такі спільні заходи здійснюються систематично на території всієї області.

Лише за вчорашню зміну на 169 кілометрі автодороги Н-12 Суми-Полтава правоохоронцями було виявлено 4 вантажівки, які перевозили вантаж із перевищенням вагових параметрів.

На водіїв представники Укртрансбезпеки склали акти про скоєне правопорушення, а патрульні поліцейські – постанови за ст.132-1 КУпАП (Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами).

Поліція звертає увагу на те, що перевантаженні транспортні засоби створюють значні незручності для руху інших автівок, ставлять під загрозу безпеку всіх учасників дорожнього руху. Також, водії перевантажених автотранспортних засобів не мають можливості вчасно реагувати на зміну дорожньої обстановки та гальмувати у разі небезпеки. Як наслідок – розбиті дороги та небезпека для учасників дорожнього руху.

На жаль, в області відсутня достатня кількість вагових комплексів, тому здійснювати перевірку вантажних автомобілів одночасно на всіх автотрасах немає змоги, а от водії та їх роботодавці в змозі подумати про інших керманичів перед поїздкою. Завжди дотримуйтесь правил та поважайте інших учасників дорожнього руху! В іншому випадку вам доведеться сплачувати великі суми штрафів до державного бюджету!

Патрульна поліція Полтавської області

Стрічка новин