Артем ВІТКО: "Новосанжарським випускникам зичу щасливих життєвих доріг!"

Артем ВІТКО: "Новосанжарським випускникам зичу щасливих життєвих доріг!"

Свято останнього дзвоника пройшло у Новосанжарській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цього навчального року школа переживала неабиякі труднощі. Кілька місяців тому її навіть ледве не закрили. Втім, завдяки сприянню народного депутата-захисника Артема Вітка ситуацію вдалося стабілізувати.

У Нових Санжарах біля шкільного ганку весело й гамірно. Теплий сонячний ранок усміхався місцевим мешканцям, які з різних куточків селища сходилися до свого навчального закладу. Сьогодні у їхніх дітей та онуків – свято прощання зі школою. На обличчях випускників, вчителів, батьків віддзеркалюється радість перемішана зі смутком. У минулому залишаються шкільні дні, насиченні уроками, новими знаннями, веселими витівками, дружнім спілкуванням. Попереду – ще невідоме доросле життя.– Трохи страшно полишати школу, – зізнається її випускниця Інна Коломієць. – Звикла до учителів, однокласників. Та, зрозуміло, треба рухатися вперед.– Хвилююся, але відчуваю й радість, – ділиться враженнями одинадцятикласник Дмитро Коба, – Цей рік видався дуже важким. Але, впевнений, що надалі все буде добре.– Готуюся вступати до Харківського національного автодорожнього університету на електромеханіка, – приєднується до розмови його однокласник Максим Сліпко. – Вже здав ЗНО. Думаю, моя мрія здійсниться.– Наші діти гарно навчаються, активні у громадському житті, – переконує директор Новосанжарської ЗОШ І-ІІІ ступенів Микола Решетило. – Вони мають багато досягнень у різних Всеукраїнських, обласних, районних конкурсах та олімпіадах, спортивних змаганнях. Сподіваюся, випускники успішно пройдуть зовнішнє незалежне оцінювання знань. І поступлять у вузи, куди вони бажають.– Рік був насичений емоціями, – каже вчитель математики та інформатики, голова профспілки школи Анатолій Чумак. 

– Навчальний план виконувався, але побутові умови були напруженими – із пожежною небезпекою, з блискавковідводом. Негаразди потихенько налагоджуються. І в цьому відіграв велику позитивну роль народний депутат України Артем Вітко. Він виступив локомотивом боротьби із негараздами, котрі трапилися у нашій школі. На різних рівнях – обласному і державному, порушував це питання. І воно врешті зрушило з місця.– Від імені батьків дякуємо Артему Вітку, що він посприяв аби школа не закрилася, а відпрацювала, згідно із штатним режимом, – говорить Вікторія Саларова, мати семикласниці Дарини. – Сподіваємося, надалі такі проблеми не виникнуть. Школа працюватиме і нам допомагатимуть.– Новосанжарський навчальний заклад став для мене, без перебільшення, рідним, – наголошував народний депутат України Артем Вітко. – Адже, щоб він нормально функціонував, довелося докласти чималих зусиль. За останній час бував тут особисто кілька разів. Проблеми школи порушував у Верховній Раді, звертався до Кабінету Міністрів, особисто Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із вимогою не допустити закриття навчального закладу в Нових Санжарах та виділити кошти на його утримання. І надалі це питання триматиму під контролем, доки не доведу його до логічного завершення. Бо вкотре, повторюю, чужих дітей не буває. Робив і робитиму для ним максимально все, що в моїх силах.Випускникам же зичу щасливих життєвих доріг! Нехай Бог допомагає вам на дорослих стежинах! І вже разом будуватимемо міцну, заможну, процвітаюча Україну!

Стрічка новин