У Семенівській громаді відновили дитячу спортивну школу

Після капремонту вона має дві нові тренувальні зали, душові, туалети, енергоощадні вікна. І тепер у спортивному закладі мають можливість займатися майже 300 спортсменів.

Дві нові тренувальні зали облаштували в дитячо-юнацькій спортивній школі у Семенівській громаді. Заклад капітально відремонтували завдяки участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад від Полтавської обласної ради.

Людмила Мелашевич, голова Семенівської селищної ОТГ

- Коли був оголошений конкурс обласною радою саме на проекти, ми подали цей проект і перемогли. Отримали на співфінансування 500 тисяч з обласного бюджету, 586 тисяч - із місцевого бюджету.

Олег Мазур, керівник ДЮСШ

- Ми всі задоволені, в нас тепло. Як ви бачите, всі вікна енергоощадні. Діти задоволені, працює душова і туалет, в нас взагалі цього не було. У принципі групи дітей збільшилися. І ми плануємо на наступний рік, з вересня, з початку навчального року теж збільшити кількість тих, хто займається.

Андрій Литвин, спортсмен

- Умови хороші, набагато кращі, ніж були. Зал обладнаний новим спортивним інвентарем.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

- У нас купа проектів стосується реконструкцій спортивних закладів. А якщо це робиться через конкурс розвитку територіальних громад — це додаткова мотивація громадам отримати кошти по співфінансуванню з обласного бюджету.

У відремонтованій дитячо-юнацькій спортивній школі працює п’ять секцій. Їх відвідує 270 дітей. Такий приклад Семенівки – непоодинокий. Щороку все більше громад долучаються до конкурсу проектів розвитку від Полтавської обласної ради. Зараз проектів-переможців – понад 350.

Стрічка новин