В Київському районі міста почали відзначати День захисту дітей

До Дня захисту дітей Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді запросив малечу Київського району міста на свято. Для них підготували програму з різноманітними виступами, постановками та солодощами. 

Сьогодні у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді провели свято до Дня захисту дітей. Організатори - Київська районна в місті Полтаві рада - запросила близько пів тисячі діток пільгових категорій: дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; з багатодітних, соціально неадаптованих та малозабезпечених родин тощо. Намагалися залучити всі верстви категорій, говорить голова Київської районної ради Сергій Синягівський.

Сергій Синягівский, голова Київської районної в м.Полтава ради

- На сцені будуть виступати дітки. Як завжди, дітки для дітей. Буде святкова феєрія, буде святкова казка, будуть артисти. Завжди в нас проходять ці заходи святково і весело.

Для запрошених дітей та дорослих з різноманітними номерами та постановками виступили вихованці Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Самі запрошені говорять: їм такі заходи до вподоби. Вражень та емоцій вистачає, та й відвідують подібне часто. 

Діана Лиходід, учениця школи №13

- Я очікую гарно повеселитися і побачити багато приємного.

Вероніка Сорокова, учениця школи №24

- Я була в цьому ОЦЕВУМі і дивилася вже концерти. І  шикарно було, звісно.

Вихователь пришкільного табору «Капітошка» Валентина Жуковська каже: Київська районна рада міста постійно відвідує їхні шкільні заходи та приділяє максимум уваги. У школі №39 навчаються переважно діти з особливими потребами, тому й на подібні свята їх запрошують часто. 

Валентина Жуковська, вихователь пришкільного табору «Капітошка»  

- Діти із задоволенням ідуть саме сюди. Бо на них чекають цікаві зустрічі з героями, з маленькими артистами. Тобто вони знають, що дітки для них готують різні цікаві номери, номери художньої самодіяльності.

День захисту дітей в Україні щорічно відзначають з 1 червня 1998 року. Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 року і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку. Декларація закликає батьків, громадські організації та уряди визнати права дітей та сприяти їх здійсненню.

Стрічка новин