Екоторба своїми руками

Такі вироби виготовляли діти під час майстер-класу. Пройшов він на Театральній площі міста. Учасники своїми руками оформляли декор на вже готовій лляній сумці. Провели дійство члени громадської організації «Нова Полтава». Учасники останньої під час заходу також нагородили переможців міського конкурсу «Ekovisio».

На столи організатори розкладають палітри, фарби та торбинки. Далі діти реєструються та займають свої місця. Починається захід нагородженням переможців конкурсу «Ekovision». Серед них – Анастасія Чумак. 

- Здобув найбільшу кількість лайків, і який буде розтиражований, розміщений, в якості інструкції по сортуванню сміття на всіх рекламних площах міста – диплом Чумак Анастасії.

Дівчина намалювала та представила на розсуд журі роботу про сортування сміття. Бо, на думку дівчини, багато хто просто не знає, як це має бути.

Анастасія Чумак, переможниця конкурсу «Ekovision»

- Насправді я хотіла зобразити не лише сортування сміття, але щоб там ще й знаходилися люди, природа, щоб це було більше до життя, як сказати, щоб це було схоже, як в житті.

Переможців визначали за результатами голосування у соціальних мережах. Організаторка конкурсу Юлія Городчаніна говорить: для цього створили дві вікові категорії.

Юлія Городчаніна, голова ГО «Нова Полтава»

- Переможців цього конкурсу малюнки будуть розтиражовані, розміщені по всіх рекламних площах міста, у навчальних закладах для того, щоб поширювати культуру правильного поводження з відходами.

Коли переможці нагороджені, відзнаки вручають учасникам. 

Далі починається майстер-клас із розпису екоторб. Зареєстрованих учасників 40. Утім, бажаючих прийшло набагато більше. Організатори обіцяють дати можливість взяти участь усім. Серед них – семикласниця Катерина та дев'ятикласниця Поліна. Дівчата прийшли на акцію, бо їм небайдужа ситуація з екологією міста. 

- Мене запросила подружка, і ми разом сюди прийшли, я думаю, це буде цікаво.

- Так, тому що нам небайдужа екологія нашого міста.

Голова ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна ділиться: зробити екоторбу просто. З такою роботою упорається навіть дитина.  

Юлія Городчаніна, голова ГО «Нова Полтава»

- Екоторбу взагалі можна виготовити з будь-якого матеріалу. Ми використовуємо натуральну лляну тканину, є навіть з переробленими з картопляними екстрактами використовуємо, можна зі старих своїх джинсів пошити торбу, тобто, це вже у кого скільки вистачає фантазії.

Загалом участь у майстер-класі узяло 40 дітей віком від 6 до 16 років. Свої роботи учасники забрали додому.

Стрічка новин