До 10 років в'язниці засудили чоловіка на Полтавщині

До 10 років в'язниці засудили чоловіка на Полтавщині

Прокуратурою Полтавської області до 10,5 років засуджено раніше неодноразово судимого чоловіка, який здійснив замах на умисне вбивство знайомого

Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що в серпні 2018 року, 46-річний чоловік, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за особливо тяжкі злочини проти життя та здоров’я, під час сварки із знайомим, наніс йому один удар лезом ножа в область серця, в результаті чого потерпілий отримав проникаюче ножове поранення. Внаслідок ножового поранення потерпілий отримав відкриту колото-різану рану передньої стінки грудної клітини, проте його було врятовано завдяки своєчасно наданої медичної допомоги.

За підтримання публічного обвинувачення прокуратурою особу визнано винною  у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, п. 13 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство) КК України.

Зловмиснику призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років 6 місяців. До набрання вироку законної сили запобіжний захід обвинуваченому залишено у вигляді тримання під вартою.

Прес-служба прокуратури Полтавської області

Стрічка новин