У місті відбувся Ярмарок зайнятості

Сотні полтавців змогли знайти потрібну вакансію, а також напряму поспілкуватися з роботодавцями. Тематика – найрізноманітніша: від сфери обслуговування, виробництва, торгівлі до правоохоронних органів.

Сотні полтавців прийшли на Ярмарок зайнятості в пошуку роботи. Серед них – і полтавка Інна Дутко. 

Інна Дутко, полтавка

- Сьогодні я хочу знайти собі підходящу роботу, яка буде мене задовольняти і давати грошову винагороду.

Ярмарок зайнятості - це платформа, де громадяни можуть напряму поспілкуватися з роботодавцями і навпаки. На ньому представлені 40 надавачів роботи, сфери – найрізноманітніші, і з кожним разом, розповідають організатори, спектр вакансій збільшується. 

Петро Петренко, директор Полтавської філії ОЦЗ

- Є роботодавці, які постійно з нами, є нові роботодавці. Все залежить від потреби на ринку праці. Роботодавці представлені різнопланові: є правоохоронні органи, є виробництво, є переробка і сфера послуг. На будь-який смак, є і окремі пропозиції для дітей - робота влітку.

Головні цілі, які поставили перед собою працівники служби зайнятості, - зменшити безробіття та припинити робочу міграцію полтавців до інших країн. 

Галина Поліцкова, начальник відділу Полтавського обласного Центру зайнятості 

- Ярмарки вакансій у Полтаві проходять під гаслом «Знайдемо роботу разом». Це в нас реальна допомога, і роботодавцям в першу чергу, і тим, хто хоче знайти роботу саме в Україні.

На ярмарку вакансій були і студенти. Майбутній юрист Анастасія Зайцева навчається на 3-у курсі коледжу. І хоч на неї чекає ще рік навчання, проте дівчина вже шукає можливе місце роботи. Тому ярмарок зайнятості - ідеальна для цього можливість. 

Анастасія Зайцева, студентка 

- По-перше, люди самі від себе говорять всі плюси і всі мінуси. Тобто, якщо ми напишемо в Інтернеті, подивимось, то там відповідно нічого поганого не будуть говорити. А тут люди об’єктивно говорять, які плюси, які мінуси в роботі. Плюс до всього ти відкриваєш якісь нові вакансії для себе.

Загалом Ярмарок зайнятості відвідало понад дві тисячі осіб. 

Стрічка новин