Провалля під ногами

З одного боку – проїжджа частина, а з іншого – провалені комунікації. А від тротуару–  лише залишки. Таку смугу перешкод долають щодня полтавці, які проживають по вулиці Пілотській. Чому не ремонтують, дізнавалась Анна Ружін.

Величезні ями та провалений асфальт. Такий вигляд має вулиця Пілотська. Раніше була проблема зі станом асфальтового покриття, але його відремонтували. Тепер же людей турбують провалені комунікації.

Володимир Куліда, полтавець 

- Ці провали уже дуже давно на нашій вулиці. Я неодноразово звертався до національної поліції, аварійної служби «Водоканалу», але результатів ніяких немає. Я сам навіть боюся виходити з вулиці, щоб, не дай Боже, воно не провалилося далі.

Місцеві стурбовані, адже до ям може втрапити людина. Особливо вночі, коли темно. Ліхтарів немає, а асфальт ламається під ногами. Єдиний варіант обійти – проїжджа частина. Але це – не дуже безпечний шлях. 

Володимир Куліда, полтавець 

- Звертався на аварійну «Водоканалу», і до Національної поліції, але останні відмовилися складати акт. Сказали, що якщо буде ДТП, або ж провалиться людина, то тоді – це наша справа.

Дорога об'їзна, цей відрізок шляху долають не лише легкові, а й вантажні автомобілі. Навколо провалля поставили огорожу, але під тиском на асфальтове покриття вона падає. 

У «Полтававодоканалі» говорять - грошей на ремонт немає.

Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал» 

- Лише на цю невелику ділянку потрібно до 5 млн гривень. А таких по місту майже 40. Там встановлено тимчасову насосну станцію для стоків. «Водоканал» несе збитки, витрачаючи кошти на перекачку стоків. Обігових коштів, на жаль, не вистачає.

У цій ситуації юрист радить звертатися до представників влади та «Полтававодоканалу». 

Тарас Захаров, юрист 

- З проханням профінансувати проведення ремонту. Адже, якщо сталася така ситуація, то можливо в подальшому відбудеться руйнування колекторів чи інших споруд. І це може стати причиною до техногенної аварії. Тому, варто звертатися до обласної ради, яка є засновником цього підприємства, з метою відшукання і виділення коштів через сесію обласної ради, і по-друге, я вважаю, що можна звертатися і до міської ради.

Місцеві залишати цю ситуацію так не збираються.

Стрічка новин