У Полтаві звільняють керівника територіального управління ДБР

У Полтаві звільняють керівника територіального управління Державного бюро розслідувань Володимира Тимошка

Близько 11 години ранку він на своїй сторінці у Фейсбук розмістив такий пост: 

«Директор ДБР повідомив мене, що 28 травня 2019 року я буду звільнений з посади на підставі «невідповідності займаній посаді та недостатньої професійності». Для мене виявилось відкриттям, що організація роботи «з нуля» – це непрофесійно, налагоджена робота – це непрофесійно, реалізації у кримінальних провадженнях з ознаками корупції – це непрофесійно!

Звертаюсь із заявою до представників ЗМІ: жодних обґрунтованих підстав для вказаного рішення немає, і воно повністю суперечить чинному законодавству. А саме: не погоджено із заступниками Директора, ухвалено без подання конкурсної комісії, не має жодного, хоч трохи логічного обґрунтування, окрім «Я так хочу» з боку Директора ДБР.»

Прес-служба очільника Державного бюро розслідувань Романа Труби прокоментували цю ситуацію так:

прес-служба ДБР 

- Ці звільнення були прийняті, рішення про них точніше, за результатами закінчення випробувального терміну. Це абсолютно нормальний, стандартний процес, який відбувається в усіх органах державної влади до державослужбовців. Згідно Закону, є таке правило - призначити випробувальний термін для державного службовця і за результатами його перебігу керівник приймає рішення щодо продовження або закінчення роботи тієї чи іншої особи на своїй посаді. Таке рішення було прийнято директором ДБР. Це не є абсолютно сенсаційною або якоюсь резонансною подією. Це стандартна, абсолютно штатна ситуація в ДБР. Це абсолютно ніяк не відображається на поточній роботі бюро.

Стрічка новин