Аграріїв, які зберігатимуть паливо без ліцензії, штрафуватимуть

Аграріїв, які зберігатимуть паливо без ліцензії, штрафуватимуть

На аграріїв, які не отримають ліцензії на зберігання палива до 1 липня 2019 року, очікують штрафи у 500 тис. грн. Повідомляє Укрінформ

З 1 липня 2019 року вступають в силу зміни, внесені Законом України № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів». Дані зміни в тому числі стосуються і аграріїв в частині зберігання агропідприємством пального. Згідно із ними, аграрії до 1 липня мають отримати ліцензію на зберігання палива на своїй території.

Як зазначила заступник голови ВАР з питань податкової політики Ольга Богданова, аби отримати дану ліцензію, потрібно подати наступні документи: право власності або право на користування земельною ділянкою, де розташований резервуар з паливом; акт вводу в експлуатацію та акт готовності об’єкту; дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки і початок експлуатування машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки.

Учасники Всеукраїнської аграрної ради сподіваються на відтермінування штрафних санкцій.

Стрічка новин