Полтавці просять владу змусити водіїв дотримуватися графіка руху

Полтавці просять владу змусити водіїв дотримуватися графіка руху

Відповідна електронна петиція опублікована на сайті Полтавської міської ради.

 Авторка петиції Анна Карась зазначає, що водії громадського транспорту Полтави не дотримуються графіка роботи: "Перші і останні рейси відбуваються "на розсуд водія", а вдень вони "ганяють" наввипередки, що часто спричиняє аварійні ситуації на дорогах або травмування пасажирів в салонах транспорту. Чому, коли офіційно оголошено, що автобус має бути на зупинці, наприклад, в 7-30, приходиш в 7-25, а автобус уже поїхав?".

Анна Карась також звертає увагу на вечірні рейси і просить продовжити їх хоча б до 00:00. "Щоб мати можливість доїхати з нічної електрички без пригод маршруткою, а не на таксі. У будь-якому разі, подвійний нічний тариф громадського транспорту буде більш вигідним, ніж таксі", - пише вона.
Також авторка петиції згадує останні рейси із сіл: "Після 20-00 виїхати майже неможливо, після 21-00 - нереально. При цьому, маршрутчики проїжджають повз зупинки порожні. Гаразд, шановні водії, якщо Ви вирішили, що Ваш робочий день закінчився о 20-00 і Ви прямуєте з останнього рейсу додому - довезіть людей до найближчої зупинки міста, де можна було б пересісти на кільцеві!"

Стрічка новин