У Полтаві винуватець ДТП втік з місця події

У Полтаві винуватець ДТП втік з місця події

27 травня, близько 19-ї години, до поліції зателефонував чоловік, який повідомив, що декілька хвилин тому по вулиці Шевченка на його припаркований автомобіль Daewoo Lanos здійснив наїзд інший транспортний засіб, після чого втік з місця пригоди. 

Патрульні негайно прибули на місце події. Схвильований чоловік повідомив, що бачив, як автомобіль Volkswagen Golf, виконуючи поворот, здійснив зіткнення його автомобілем, який був припаркований на узбіччі, після чого поїхав у невідомому напрямку. Відділом розшуку та опрацювання матеріалів ДТП УПП в Полтавській області було негайно орієнтовано всі вільні екіпажі на пошуки автомобіля-втікача.

І вже через деякий час патрульні помітили вказаний автомобіль з характерними механічними пошкодженнями по вулиці Чорновола. Авто було евакуйовано на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів. Та вже вдень до поліції звернувся власник автомобіля Volkswagen Golf. Спочатку чоловік заперечував свою причетність до дорожньо-транспортної пригоди, однак, згодом, підтвердив правоохоронцям, що саме він є винуватцем даного ДТП.На керманича склали протоколи за ст.124 КУпАП (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів та ін.) та за ст.122-4 КУпАП (Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні). Тепер на чоловіка очікує суд.

Стрічка новин