Живих тварин та продукцію тваринництва в Україні імпортуватимуть по-новому

Живих тварин та продукцію тваринництва в Україні імпортуватимуть по-новому

Вводять у дію нові вимоги щодо імпорту живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження.

Про це повідомляє Укрінформ

“З 24 листопада 2019 року в Україні набувають чинності нові вимоги щодо імпорту живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки. Відповідний наказ Мінагрополітики № 553 було оприлюднено 24 травня у Офіційному віснику України №39 та внесено до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів на сайті Мінюсту”, - йдеться у повідомленні.

Йдеться про те, що виконання вимог наказу дозволить врегулювати спірні питання, які виникають при реалізації міжнародної торгівлі. Адже наказ визначає вимоги до вантажів, які підконтрольні Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, на основі ризик-орієнтованого підходу з урахуванням вимог європейського законодавства та рекомендацій МЕБ. Дія нових вимог сприятиме зниженню рівня регулювання імпорту вантажів, розвитку міжнародної торгівлі, розвитку тваринництва і забезпеченню населення безпечними продуктами харчування.

Стрічка новин