Полтавців запрошують на йогу просто неба

Полтавців запрошують на йогу просто неба

30-31 травня у 10 містах України відбудеться масовий захід – йога на свіжому повітрі «Дихай вільно у світі без тютюну», присвячена Всесвітньому дню без тютюну, який відзначається щороку 31 травня. 

Організаторами події є Центр громадського здоров’я МОЗ України, громадська організація «Життя» та регіональні центри громадського здоров’я. Партнери заходу – Всесвітня організація охорони здоров'я, Мiнiстерство молоді та спорту України, Avatar Yoga Fest. 

"Цьогорічна тема Дня без тютюну – «Тютюн та здоров’я легень». Куріння та вдихання тютюнового диму є одними із основних ворогів наших легень. Здоров’я кожної людини напряму пов’язано із способом життя. Дихати чистим повітрям без тютюнового диму, бути фізично активними, правильно харчуватися і не зловживати алкоголем – це ті прості речі, які допомагають кожній людині почуватися фізично та емоційно здоровими і щасливими, - зазначають організатори.

Місце проведення заходу в Полтаві: Соборний майдан у сквері в районі Білої альтанки та Свято-Успенського кафедрального собору.

Дата та час: 31 травня з 11:00 по 13:00.

Участь безкоштовна. 

Реєстрація за посиланням:

Стрічка новин