Чому у Полтаві звільняють керівника теруправління ДБР?

Чому у Полтаві звільняють керівника теруправління ДБР?

Про своє звільнення директор територіального управління Державного бюро розслідувань Володимир Тимошко повідомив на власній сторінці у мережі Фейсбук.

Мовляв, очільник ДБР Роман Труба звільняє його за «невідповідність займаній посаді та недостатню професійність»."176 днів роботи винятково у правовому полі, 176 днів – жодного сфабрикованого провадження, 176 днів ефективної і результативної роботи колективу, 176 днів, які суспільство оцінює за найвищим критерієм - ДОВІРА, яку ми отримали і якою ми ПИШАЄМОСЯ, 176 днів справедливості, задля якої ми працюємо", - пише Володимир Тимошко. 

За його словами, обґрунтованих підстав для вказаного рішення немає, і воно повністю суперечить чинному законодавству. "Не погоджено із заступниками Директора, ухвалено без подання конкурсної комісії, не має жодного, хоч трохи логічного, обґрунтування, окрім «Я так хочу» з боку Директора ДБР.
Наразі мені не відомо, чи існує наказ з мокрим підписом (декілька днів перебуваю на лікарняному). Після отримання відповідної офіційної інформації сформую належну правову позицію. Саме правову, адже я живу в правовій державі, де є Закон, відтак є права і є обов`язки, які кожен повинен виконувати, у тому числі і Директор ДБР",
- зазначив Володимир Тимошко.

Стрічка новин