Таємниче засідання

В Октябрському районному суді відбулось засідання у справі Саєнко

На ньому розглядали клопотання слідчого щодо встановлення строків ознайомлення з матеріалами досудового розслідування. Адже завершилось воно 8-ого травня, проте, до цього часу підозрювана не підписала ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. І поки тривав розгляд, наші журналісти намагались знайти залу, в якій проходило засідання. 

Ірина Щербак, журналіст 

- 30 хвилин ми блукали кулуарами Октябрського районного суду з кабінету в кабінет у пошуках, де відбудеться засідання Наталії Саєнко.

- Ви підходили до судді Материнко, помічника, секретаря? 

- Ніхто не знає, Материнко нема, секретаря немає, помічниця не знає.

- Дуже цікава запитання, почекайте, будь ласка, в коридорі, зараз постараюсь дізнатись.

Працівники апарату суду через деякий час таки відвели журналістів до зали, де проходило засідання. В своєму клопотанні слідчий вимагав встановити термін ознайомлення з матеріалами кримінального провадження для сторони захисту до 29 травня. Натомість адвокат Наталії Саєнко прохав подовжити термін до 7 червня. Мовляв, ще не все встигли доопрацювати. 

Олег Губа, адвокат Наталії Саєнко 

- Ми вже ознайомились з більшою частиною матеріалів, які нам відкрили. Тому ми вважаємо, що до 7 червня нам буде достатньо для того, щоб ознайомитись зі всіма матеріалами справи.

Вкотре суддя Марина Материнко задовольнила клопотання сторони Наталії Саєнко.

Марина Материнко, суддя Октябрського районного суду м.Полтави

- Встановити підозрюваній Саєнко Наталії Олександрівні та її захисникам, Глядику Б.М., Губі О.М. строк для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження № 128\81\700\400\03\646 від 06.11.2018 року до 7 червня 2019 року включно.

Стрічка новин