Запланований страйк відмінили через... екстрений ремонт

Недострайк. Сьогодні на вулиці Зіньківській, неподалік закладу «Vivat Провінція», люди мали перекрити дорогу через її аварійний стан. Акцію протесту анонсували кілька громадських організацій та представників місцевої влади. Проте, в останній час ремонтувати дорогу виїхала турецька компанія «Onur».

28 травня о 10 годині ранку на вулиці Зіньківській, навпроти закладу «Vivat Провінція», зібрались люди. Вони планували перекрити автомобільний рух. Все для того, аби цю ділянку дороги нарешті відремонтували. 

Григорій Сидоренко, мешканець с.Жуки

- Люди вже зневірилися від зібрань. Два роки збиралися, два роки вимагали. Ніхто нічого не хоче робить. Хотілось би, щоб народні гроші не кидалися на вітер, на оце страхіття, що оце люди роблять. Незрозуміло, що керівники думають, ті, які отримують шалені гроші, на мою думку. І оце таке вони творять, вкотре замилюють людям очі.

Перед початком запланованого страйку ямковий ремонт цієї ділянки розпочала приватна турецька компанія «Onur». Хто їх найняв, представники фірми не прокоментували. 

представник турецької компанії «ONUR»

- Вибачте, я не розумію, чому про це ви питаєте мене. Я просто виконую свою роботу. Дякую за розуміння.

Ділянка автошляху національного значення Н-12 Полтава - Суми знаходиться на балансі Полтавської міської ради. Служба автомобільних доріг у Полтавській області навіть встановила інформаційно-вказівні знаки, де чітко вказаний початок міської смуги. Вони обслуговують дану дорогу від с.Тахтаулове. У міській раді говорять: цього дня ремонт там не мав проводитись. Таких вказівок компанії вони не надавали. За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, це особиста ініціатива приватної компанії. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ 

- Це компанія, яка возить цією дорогою пісок. Вони прийняли рішення зробити там ямковий ремонт.

Нагадуємо, 4 квітня цього року на містобудівній депутатській комісії Полтавської міськради розглянули петицію № 310 «Побиванка». У ній йшлося про ремонт частини дороги від психіатричної лікарні до ресторану «Vivat Провінція». Тоді депутатський корпус пообіцяв відремонтувати її до кінця травня поточного року. Чому ж тепер ділянку на добровільних засадах латає компанія «ONUR», питання залишається відкритим. Наш телеканал і надалі буде стежити за цією ситуацією. 

Стрічка новин