Увійшли до п'ятірки кращих

Лубенський спортивний клуб «Фаворит» підбив підсумки сезону. Команда достойно повернулась до волейбольної Суперліги і закінчила сезон на п’ятому місці. Про це йшлося на прес-конференції, яка відбулась за ініціативи президента Полтавської обласної Федерації з волейболу Володимира Дороша.

Лубенська волейбольна команда «Фаворит» посіла п’яте місце в турнірній таблиці Суперліги. Про це на прес-конференції з підбиття підсумків розповів Президент Полтавської обласної Федерації з волейболу Володимир Дорош. Він додав, хоч «Фаворит» –не серед трійки призерів у цьому сезоні, проте це – єдина команда, яка представляє Полтавщину в вищій групі волейбольного світу.

Володимир Дорош, президент федерації волейболу Полтавської області

- Я фантастично ради, що команда і той експеримент, який ми затіяли 5 років тому, дав фантастичний результат. В цьому році ми зайняли вже 5 місце в Чемпіонаті України серед команд Суперліги. І, можливо, ми займали б вищі результати, проте, ніколи я так не радів, адже це – вихованці нашого обласного волейболу.

Головний тренер команди «Фаворит», який змінив Миколу Благодарного за два місяці до закінчення сезону, у цілому задоволений результатом своєї роботи у команді і з оптимізмом дивиться у наступний сезон.

Сергій Соснін, головний тренер команди «Фаворит»

- Я вважаю, що така команда як «Фаворит» має бути в четвірці, як мінімум, ну будемо підсилюватись. Напевно, 2-3 позиції потрібно підсилити, ми з Володимиром Миколайовичем говорили на цю тему.

Говорили й про популяризацію волейболу через медіа-супровід. Цей сезон за ініціативи Володимира Дороша на двох телеканалах, в тому числі, і нашому, відбувалась пряма трансляція всіх без виключення домашніх матчів. Окрім цього, інформацію поширювали в соц. мережах та на сайтах. Як результат – понад два з половиною мільйона переглянули ігри спортивного клубу. 

Володимир Дорош, президент федерації волейболу Полтавської області

- Популяризації будь-чого неможливо добитись, якщо це, як мінімум, не висвітлювати. Я популяризую це, і постійно розповідаю про «Фаворит», постійно намагаюсь популяризувати наші досягнення. Я зробив такий пілотний проект, щоб показати всій Федерації волейболу України, які мені говорять: «Нічого не вийде з цього». Вийде, почитайте, яка кількість людей давилась.

Підготовку до майбутнього сезону 2019-2020 спортивний клуб «Фаворит» уже розпочав із амбітними планами: не тільки зберегти свою позицію у Суперлізі, а й здобути медалі Чемпіонату. 

- З «Гармонією» до високих перемог і до чемпіонства в нашій державі ми обов'язково прийдемо. Я в цьому глибоко переконаний.

Стрічка новин