Технічний університет продовжує співпрацю з міжнародними партнерами

Полтавський Національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує співпрацю з міжнародними партнерами. У стінах вишу пройшла друга Міжнародна українсько-азербайджанська конференція. Фахівці обговорили інновації у будівництві. 

Ще у 2017 році Національний технічний університет імені Юрія Кондратюка уклав угоду про співробітництво з Азербайджанським архітектурно-будівельним університетом. Перша конференція між вишами пройшла в місті Баку. Цього разу ж азербайджанські друзі завітали до Полтави. 

Гасимов Акиф Фазиль огли, проректор з навчальної роботи Азербайджанського архітектурно-будівельного університету

- Ми дружні держави. І зараз ми співпрацюємо. Спочатку ми робимо спільні конференції, щоб наші викладачі обмінювалися досвідом. І нам є чому у вас навчитись, і вашим викладам. Якщо ми будемо проводити такі конференції - це буде корисно не тільки для викладачів, а й для наших студентів, і навіть наших держав.

На конференцію з'їхались й інші іноземні партнери. Загалом участь у заході взяли 16 зовнішніх науковців з України та з-за кордону. Разом фахівці обговорили проблеми сучасного будівництва та досліджували перспективи розвитку. 

Анте Рончевич, завідувач кафедри економіки бізнесу Університету Північ (Хорватія)

- Я приїхав сюди для того, щоб послухати інші доповіді, і для того, щоб виступити на конференції і, звісно, для того, щоб послухати про нові досягнення в сфері останніх технологій, зокрема, енергетичних технологій.

Девадзе Анзор Хемидович, керівник департаменту туризму Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія)

- Хочу відзначити, що наш університет має на меті не тільки взяти участь в цій конференції. У нас є ще одна мета - ми хочемо встановити партнерські взаємини з вашим університетом, який, що за нашим твердим переконанням, спираючись на багатовікову дружбу між українським і грузинським народами, може послужити на благо українського та грузинського народів, на благо ваших і наших студентів.

Друга Міжнародна українсько-азербайджанська конференція «Bulding innovations - 2019» тривала впродовж двох днів. В її межах працювало 3 секції: «Будівельні конструкції, технології і техніка», «Планування міст, будівель та інженерних мереж» та «Енергоефективна економіка в Україні, Азербайджані та ЄС». 

Світлана Сівіцька, проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Протягом двох днів науковці будуть обговорювати актуальні проблеми будівництва, надійності будівельних конструкцій, енергозбереження і визначати нові цікаві напрями, і нові цікаві проекти, які можуть будуть реалізовані між нашими університетами.

Загалом на конференції свої роботи представили понад 400 авторів. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує розвивати будівельну галузь країни.

Стрічка новин