Сучасні амбулаторії запрацюють у Полтавській області у червні

Сучасні амбулаторії запрацюють у Полтавській області у червні

З кінця минулого року на Полтавщині зводять 27 нових сільських амбулаторій. Будують медичні об’єкти в межах програми «Доступна медицина».

Процес облаштування сучасних сільських амбулаторій контролює Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА. В області зведуть 27 нових установ, для яких закуплять сучасне медичне обладнання.

Перші амбулаторії, які планують відкрити, це Новооржицька (Оржицький район), Кривушанська та Дмитрівська (Кременчуцький район). Нині об’єкти на завершальному етапі – там проводять внутрішні роботи. Їх планують здати в експлуатацію в червні.

У Гадяцькому районі зводять три об’єкти, зокрема, у Великих Будищах, Петрівці-Роменській, Лютеньці. Нині там займаються влаштуванням внутрішніх перегородок. Такі ж роботи виконують і у Вирішальному (Лохвицький район), Михайлівці (Машівський район) та Михайликах (Шишацький район).

В інших амбулаторіях обладнують покрівлю, підлогу, роблять фундамент чи встановлюють внутрішню сантехніку. Це об’єкти у таких населених пунктах:

Березова Рудка і Велика Круча Пирятинського району;

Засулля Лубенського району;

Балясне Диканського району;

Покровське і Шевченкове Решетилівського району;

Оболонь Семенівського району;

Пироги Глобинського району;

Світлогірське і Шенгури Кобеляцького району;

Мала Перещепина Новосанжарського району;

Розсошенці і Божківське Полтавського району;

Петрівка та Скороходове Чутівського району.

Вже почалися роботи і в інших населених пунктах: Почаївці (Гребінківський район), Галущиній Греблі (Новосанжарський район) і Веселому Подолі (Семенівський район).

Стрічка новин